netix  Group OÜ
-
Uudised     Tooted     Teenused     Hinnakiri     Firmast     Kontakt    

Netix Group OÜ on Eesti erakapitalil põhinev vabavaralisi lahendusi pakkuv firma, mis loodi aastal 2004. Firma nimi Net+ix iseloomustab meie tegevusalasid võrgutehnoloogiate (Net) ja Unixilaadsete süsteemide vallas.

Filosoofia

Netixi eesmärk on pakkuda "võtmed kätte" lahendust. Samas ei ole meie eesmärk mitte niivõrd paigaldada ühekordselt tarkvara vaid jääda tarkvara kasutajate partneriks pikkadeks aastateks ja võtta enda kanda tarkvara- ja turvauuenduste ning hoolduse eest vastutus. Arvutisüsteemid on siiski vahend töötegemise lihtsustamiseks, mitte eesmärk omaette. Meie ülesanne on teha teie arvutisüsteemid võimalikult töökindlaks ja silmapaistmatuks - et teie saaksite keskenduda oma põhitegevusele.

Kompetents

Meeskonnaliikmed omavad aastatepikkusi kogemusi Cisco võrguseadmete, Netscreen ja Nokia/Checkpoint turvaseadmete, Solaris, HP-UX ja Aix kommerts-Unixitega ja loomulikult FreeBSD ja Linux süsteemidega. Kogemustepagasisse kuuluvad keerukate IP, IPX ja Frame-Relay võrgulahenduste haldamine, suure koormuse all töötavate serverisüsteemide ehitamine ja haldamine ning kriitiliste tulemüürilahenduste väljatöötamine.

Arenduskogemused

Personali hulka kuulub ka vilunud programmeerijaid, kellel on kogemusi nii veebilahenduste väljatöötamisel kui Linux süsteemiprogrammeerimisega. Julgelt tunneme end PHP, Python, Perl, Java ja C programmeerimiskeeltega ja MySql, Oracle ning Postgresql andmebaasidega.

Partnerid

Meie veebilahenduste partneriks on Webware OÜ. Riistvara pakume järgnevatelt tootjatelt:


« Avaleht    
© 2004-2014 Netix Group OÜ.  Kasutustingimused