netix  Group OÜ
-
Uudised     Tooted     Teenused     Hinnakiri     Firmast     Kontakt    

Linux kontorisse

Linux sobib suurepäraselt kontorisse. Netixi poolt pakutav linuxitarkvara garanteerib ettevõttele stabiilse töökeskkonna, kus personal ei pea muretsema ootamatult ilmunud sinise ekraani või viiruste pärast postkastis. Vaid vajaliku tarkvara paigaldamisega tagatakse ettevõtte juhile teadmine, et töötaja kasutab tööarvutit sihtotstarbepäraselt. Samuti on keskse kasutaja- ja failihaldusega tagatud informatsiooni terviklikkus.
Loe edasi »

Linux serverisse

Linuxi tõelised eelised pääsevad esile serverites. Tegemist on ülimalt stabiilse ja usaldusväärse töökeskkonnaga, mis sobib ideaalselt Teie ettevõtte kodulehe, e-posti, andmebaasi või failiserveriks südameks. Meie spetsialistid tõestavad Teile, et slogan "serverile restardi tegemine on vajalik vaid uue riistvara lisamiseks" vastab tõele.
Loe edasi »

Linux koju

Tasuta operatsioonisüsteem koos eestikeelse kasutajaliidesega KDE ja samuti emakeelse kontoritarkvaraga OpenOffice.org sobib hinnatundliku eestlase koduarvutisse suurepäraselt. Tegemist ei ole tagasihoidliku asendusega harjumuspärasele Windowsiga varustatud arvutile vaid oluliselt võimsama ja huvitavama keskkonnaga - erinevaid programme on rohkem kui 14 000, rääkimata võimalusest rohujuure tasemel kõike ise uurida. Pakume teenusena koduarvuti tarkvara paigaldamist, konsultatsioone ja koolitust.
Loe edasi »

Küsi hinda!


« Avaleht    
© 2004-2014 Netix Group OÜ.  Kasutustingimused