netix  Group OÜ
-
Uudised     Tooted     Teenused     Hinnakiri     Firmast     Kontakt    

  Linux sobib suurepäraselt kontorisse. Netixi poolt pakutav linuxitarkvara garanteerib ettevõttele stabiilse töökeskkonna, kus personal ei pea muretsema ootamatult ilmunud sinise ekraani või viiruste pärast postkastis. Vaid vajaliku tarkvara paigaldamisega tagatakse ettevõtte juhile teadmine, et töötaja kasutab tööarvutit sihtotstarbepäraselt. Samuti on keskse kasutaja- ja failihaldusega tagatud informatsiooni terviklikkus.

  Töökoha seadistamisel on lähtutud põhimõttest, et installeeritud peavad olema vaid vajalikud programmid ja neist parimad. Kasutajatel endil programmide lisamise võimalused puuduvad - see välistab arvutiressursside väärkasutuse ja võimaluse pahatahtlikel programmidel end arvutisse sokutada. Töökoha kaitse ja stabiilsuse garanteerivad ka regulaarsed turvauuendused. Siiski on töökoht kõigest vahend tulemuste saavutamiseks ja kuigi meie eesmärk on tagada Teie ettevõttele töökohtade 100%-line toimimine, peame olulisemaks andmete kaitset. Ükskõik, kas andmed lähevad kaotsi viiruse, lohakuse või riistvara rikke tõttu, kahju on tihti hindamatu. Seetõttu hoiame me kõikide kasutajate andmeid tsentraalses dubleeritud kõvaketastega serveris ja pakume Teile sobiva varundusmeetodi.

  Lisaks otsestele plussidele nagu kasutajate tugevam kontroll, informatsiooni terviklikkuse tagamine ja shallalaa, võidab ettevõte Linuxi kasutamisega veel mitmeid lisaväärtusi. Tööde üleandmise akt on ühtlasi Teie IT süsteemi dokumentatsiooniks, mis sisaldab ka arvutitöökohtade kasutamise profiili ja mitmeid tugivahendeid nende nõuete täitmiseks nagu näiteks kohtustuslik paroolide vahetus määratud ajaperioodi järel, paroolide tugevuse kontroll jne mis lihtsustab ettevõtte juhtkonna administratiivtööd arvutitöökohtade haldamisel.

  Arvutitöökohad peavad töötama. Hea süsteemiadministraator töötab nii, et keegi teda kunagi ei näe ja pole ka vajadust, sest kõik töötab. Kui tihti Teie oma "patsiga poissi" vajate? Kui tihti, siis kas oleks otstarbekas tema töökoormust kergendada ja palgata teine "patsiga poiss" lisaks või hoopis hoida kulusid kokku ja tellida töökohtade haldus meilt? Võtke ühendust, me esitame alati hea meelega omapoolse visiooni vastavalt Teie ettevõtte vajadustele.

Linux/KDE töökeskkonna demo »

Küsi hinda!


« Avaleht    
© 2004-2014 Netix Group OÜ.  Kasutustingimused