netix  Group OÜ
-
Uudised     Tooted     Teenused     Hinnakiri     Firmast     Kontakt    

  Linuxi tõelised eelised pääsevad esile serverites. Tegemist on ülimalt stabiilse ja usaldusväärse töökeskkonnaga, mis sobib ideaalselt Teie ettevõtte kodulehe, e-posti, andmebaasi või failiserveriks südameks. Meie spetsialistid tõestavad Teile, et slogan "serverile restardi tegemine on vajalik vaid uue riistvara lisamiseks" vastab tõele - tõsi, lisame sellele tingimuse, et ka turvaparanduste lisamisel osutub aegajalt vajalikuks serveri taaskäivitamine.

  Serverite haldamine on ala, millega meie spetsialistid on aastaid leiba teeninud ja seetõttu julgeme me pakkuda 100% lähedasi käideldavusnumbreid ja tagada andmete terviklikuse. Seda nii turvalisuse tagamise kui ka regulaarsete tagavarakoopiate tegemise kaudu.

  Meie poolt hallatavaid interneti teenusserverid monitooritakse ööpäeva ringselt ja administraatoreid teavitatakse kõikidest seisakutest SMS teel. Sellisel viisil on tagatud riketele reageerimine ööpäev läbi ja enamasti parandatakse rike enne kui klient seda märkabki. Samuti jälgivad meie administraatorid pidevalt tuntumaid turvabulletääne ja turvaaukude leidmise puhul uuendame tarkvara ööpäeva jooksul. Kliendile edastatakse iga kuu lõpus raport, mis sisaldab infot võimalike aset leidnud katkestuste ja tarkvarauuenduste kohta.

  Serverites eelistame kasutada Debian/GNU distributsiooni, kuid haldame ja paigaldame ka teisi linuxidistributsioone ning ka FreeBSD, OpenBSD, Solaris, AIX ja HP-UX süsteeme.

Vaata ka Linux/KDE töökeskkonna demo »

Küsi hinda!


« Avaleht    
© 2004-2014 Netix Group OÜ.  Kasutustingimused